Serwis relacji inwestorskich

Powołanie nowego członka Rady Nadzorczej

Strona główna GiełdaRaporty bieżące Powołanie nowego członka Rady Nadzorczej

30/2023 29/06/2023

Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie – informacje bieżące i okresowe.

Treść raportu:

Zarząd Spółki ML System S.A. z siedzibą w Zaczerniu _ „Spółka”, „Emitent”_ informuje, że Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki zwołane na dzień 28.06.2023 r. powołało z tym samym dniem do składu Rady Nadzorczej Panią Anielę Hejnowską na okres aktualnej, wspólnej z pozostałymi członkami Rady Nadzorczej, kadencji.
Pani Aniela Hejnowska jest absolwentką Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu. Ukończyła z wyróżnieniem Ecole Superieure de Commerce w Grenoble.
Pani Aniela Hejnowska posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu organizacjami z sektora telekomunikacyjnego i nowych technologii. Od 1 września 2020 objęła stanowisko GM IQVIA, światowego lidera w ochronie zdrowia w zakresie doradztwa, badań, technologii i analizy danych. Pełniła funkcję Dyrektora Operacyjnego, członka zarządu Microsoft w Polsce. Odpowiadała za strategie cyfryzacji pod budowę centrum danych na region CEE Microsoft w Polsce. Pani Aniela Hejnowska już w 2009 roku piastowała funkcję dyrektora zarządzającego rynkami SOHO/SME oraz Home w firmie Netia. W 2012 roku została dyrektorem zarządzającym Groupon w Polsce a po 4 latach awansowała do międzynarodowych struktur, gdzie przez ostatnie 3 lata pełniła funkcję International VP w Groupon, zarządzając zespołem 450 osób na 4 rynkach _Niemcy, Francja, Holandia i Zjednoczone Emiraty Arabskie_. Pani Aniela Hejnowska specjalizuje się w transformacjach strategicznych, procesowych oraz kultury organizacji.

Działalność wykonywana przez Panią Anielę Hejnowską poza przedsiębiorstwem Emitenta, według jej oświadczenia, nie stanowi działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Emitenta. Zgodnie ze złożonym oświadczeniem, Pani Aniela Hejnowska nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, spółki kapitałowej ani nie uczestniczy w konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu i nie została wpisana do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych.